TaluDeli.pngAvasime Viimsis uue toidukaupluse!

Meil on hea meel teatada, et alates 11.11.2020 on Aitäh! OÜ'l kaks toidukauplust. Üks asub Teatri Väljak 3 Tallinna kesklinnas ning teine Sõpruse tee 9 Viimsis

 

Kolmapäeval täitub Haabneeme värske saialõhnaga – uksed avab kulinaariapood Talu&Deli, kust külastaja saab koju kaasa osta ainulaadse toiduelamuse. Vanade retseptide järgi valminud ehtsad road kannavad endas ajatuid maitseid, millega iga eestlane on üles kasvanud. Ahjusooja, kohapeal küpsetatud saia saab poest osta juba alates kella seitsmest hommikul.

 

Talu&Deli vastavatavas poes valmistavad pagarid külastajate silme all saia, leiba, kringleid, pirukaid ja teisi pagaritooteid. Ostjaid ootab nostalgiliste maitsetega ja täielikult säilitusainevaba soe toit: kotletid, hautised, supid, kastmed jne. Lisaks on valikus suurepärased klassikalised salatid, alates ehtsa lihaga kartulisalatist ja heeringarosoljest, lõpetades tatra-, oa- ning toorsalatiga. Keele viivad alla omatehtud sült, pasteet, šnitsel, sõrnikud jne. Magustoitudest on valikus erinevad tarretised, saiavorm, leivavaht jne. „Teeme ise kõike kohapeal, me ei osta sisse ühegi tootja valmistoitu,“ ütles Talu&Deli tegevjuht Märten Tootmaa. Lisaks pagari- ja kulinaariatoodetele on poes igapäevaselt saadaval ka perefirma Pepe Kala tooted.

 

Talu&Deli pood on endise Viimsi Marketi järeltulija. Viimsi Market oli Viimsi esimene toidupood, kus olid Talu&Delis täna müüdavad maitsed saadaval – paljud viimsilased mäletavad sealt ostetud häid tooteid tänaseni. Küll on aga muutunud poe asukoht: see asub nüüd Haabneemes aadressil Sõpruse tee 9, Lavendel Spa ja restoraniga Ribi samas hoones. Peagi on võimalik kõiki tooteid ka kulleriga koju tellida. Pood on avatud esmaspäevast reedeni hommikul seitsmest õhtul kella üheksani, laupäeviti kella kaheksast hommikul õhtul seitsmeni.

 

Talu&Deli köök tegutses varem Viimsi Marketi nime all ja neid maitseid on tallinlased saanud nautida juba 1992. aastast. Lisaks Viimsis avatavale poele on võimalik samu tooteid osta ka Solarise kaubakeskuse vastas asuvast Talu&Deli poest aadressil Teatri Väljak 3.